Realizacje

Twój Styl

W kwietniowym wydaniu Twojego Stylu ukazał się artykuł „Wielkanoc ręcznej roboty” poświęcony naturalnym, ekologicznym dekoracjom świątecznym. W wywiadzie Ania opowiedziała o swojej twórczości w której inspiruje się naturą, lecz nie imituje jej, bo kompozycje powstają w jej wyobraźni. W sesji zdjęciowej wzięła udział nasza kwiatowa chmura, papierowe kwiaty i wianki.


Elle Zen

Współpraca z magazynem Elle Decoration w ramach której wykonaliśmy instalacje kwiatową na targi Elle Zen w Krakowie. Unikatowa kompozycja wykonana w kolorystyce identyfikacji wydarzenia była zwieńczeniem ledowych liter ELLE. Cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających funkcjonując w formie fotogenicznej ścianki.

W ramach targów Ania poprowadziła również warsztaty tworzenia krepinowych kwiatów. Więcej…


27JEWELRY, Praga

Wykonanie dekoracji dla butiku 27JEWELRY w Pradze. Stworzyliśmy dla tego wyjątkowego miejsca złoto białą kwiatową chmurę oraz dekoracje witryn z biżuterią.


Rytuał Mokoszy

Instalacja artystyczna „Rytuał Mokoszy” stworzona przy współpracy z Rodzajem Żeńskim na drugą edycję wystawy „Zapytaj Mokoszy”. Partnerem projektu była perfumerią GaliLu, która wyselekcjonawała zapach dyfuzowany przez papierowe kwiaty.


Magazyn Mile, Czechy

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w sesji okładkowej V wydania wysublimowanego magazynu o ślubach MILE. Edytorial poświęcony był wieczorowi panieńskiemu oraz celebrowaniu w gronie przyjaciół. Cieszymy się, że lilie Folkisz pojawiły się w tym bardzo kobiecym numerze.

Sesja i artykuł na stronie magazynu


Oklaski, Stanisławie

Projekt dekoracji niezwykłego miejsca spotkań jakim są Oklaski w Stanisławiu koło Gdańska. Zrealizowaliśmy kwiatowe kompozycje na stoły oraz ponad trzymetrową współczesną wiechę wykonaną ze złotych liści mirtu – słowiańskiego symbolu miłości.

Oklaski Stanisławie


Kazar

Projekt dekoracji dla firmy Kazar z którą mieliśmy okazję współpracować przy dwóch kolekcjach. Do pierwszej, ślubnej zrealizowaliśmy białe kwiaty magnolii, które ozdobiły sklepy w Polsce i za granicą. Premierze kolekcji premium towarzyszyły natomiast nasze instalacje wykonane ze złotych listków przeznaczone na witryny oraz do wnętrza sklepów.